Бажання допомагати іншим поєднало керівництво міста та району

лого 215x300Попри різні негаразди, які останнім часом присутні у стосунках влади району та міста, всеж знаходяться ті справи, які обєднюють державних мужів і заставляють працювати спільно. У пятницю відбулася спільна нарада керівників Бережанської районної державної адміністрації,  Бережанської міської ради, Саранчуківської ОТГ, керівництва відділів освіти Бережанської РДА та Бережанської міської ради, де обговорювалося питання про створення спільного міськрайонного інклюзивно-ресурсного центру, який буде надавати послуги дітям з особливими освітніми потребами. Присутні озвучили свої пропозиції, обговорили питання співфінансування даного центру.

Довідка. Постановою КМУ від 12.07.17 р. №545 затверджено Положення про інклюзивно-ресурсний центр. Завдяки Конвенції про права осіб з інвалідністю, нашою країною, серед інших держав – учасниць цієї Конвенції, визнано, зокрема, право інвалідів на освіту шляхом забезпечення інклюзивної освіти. Так, за ч. 2 ст. 24 Конвенції взято зобов‘язання стосовно того, щоб інваліди не виключалися із системи загальної освіти, а діти-інваліди – із системи безкоштовної та обов‘язкової початкової або середньої освіти. Ці постулати відтепер закріплено в Законі «Про освіту».
Відповідно до Постанови місцеві органи самоврядування зобов'язані створити центри з розрахунку один центр на 7 тис. дітей, які проживають на території об’єднаної територіальної громади (району), та на 12 тис. дітей, які проживають у місті (районі міста).
Завдання центру:
• проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання;
• надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами;
• надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання;
• надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

Джерело: Бережанська районна державна адміністрація

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
445
3797
23301
2770829
71301
84672
3507679
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!