- Нові методи виховання та навчання у дошкільних навчальних закладах міста

В інструктивно-методичних рекомендація «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» (лист МОНУ від 25.07.2016 №1/9-396) одним із ключових питань визнано інноваційну діяльність, а позитивним показником інноваційного поступу конкретного педагогічного колективу є впровадження у власну практику уже розроблених, апробованих і рекомендованих педагогічних новацій.
З метою впровадження інновацій в практику роботи дошкільних закладів міста Бережани 30 листопада 2016 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Ромашка» був проведений семінар-практикум для педагогічних працівників ДНЗ з теми: «Метод сендплею як інтерактивний метод розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку».
Присутніми були переглянуті два інтегрованих заняття з використанням пісочної терапії у середній та старшій групах: «Цікава математика на піску» (вихователь Писинюк О.Д.), «Казки піщаної країни» (вихователь Токарська Л.В.), заняття-гру в другій молодшій групі «Зустріч з Колобком» (вихователь Мушка О.С.).
Вихователь-методист Дорош Л.В. презентувала присутнім досвід роботи ДНЗ «Ромашка» з теми «Сендплей – як інтерактивний метод розвитку комунікативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку».
Практичний психолог Кирик А.А. провела психогімнастику «Подорож Квіточки» та доповіла присутнім про вплив пісочної терапії на психофізичний та психоемоційний стан дитини.
Цікавий та пізнавальний майстер-клас «Пісочниця – наш світ, а іграшки в ній – люди» для учасників заходу провела вихователь Галайдіда Г.С.
По закінченню методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Сидор І.М. були підведені підсумки та прийняті методичні рекомендації.

Фото Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.
 
 
 

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
519
3535
19398
2684041
60096
37911
3411802
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!