- У Бережанському районі оновлюють та реконструюють школи

Ремонтні роботи, що відбуваються у навчальних закладах Бережанщини, перевірили начальник управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації Віктор Кузяк, Віктор Соколовський, який здійснює технічний нагляд за проведенням будівельних робіт, голова райдержадміністрації Володимир  Петровський та голова районної ради Василь Білик.

Зокрема, керівники оцінили хід проведення реконструкції даху в Потуторській ЗОШ І-ІІІст. Даний проект реалізовується за кошти Фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з районного бюджету, зокрема: з Фонду регіонального розвитку – 320,903 тис.грн, співфінансування з районного бюджету -  80 тис грн.. Загальний кошторис проекту становить - 401 тис. грн.

Окрім того, в даному навчальному закладі планують встановити твердопаливні котли, нові вікна, утеплити фасад та облаштувати сучасний спортивний майданчик. Загалом на Потуторську опорну школу цього року буде виділено більше 3 млн гривень.

Також ознайомилися з ходом ремонтних робіт в будівлі Літятинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступеня — дошкільний навчальний заклад». В школі  встановлюються енергозберігаючі вікна, проводиться реконструкція фасаду приміщення та утеплення горищного перекриття. Проект реалізовується за кошти Фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з районного бюджету, зокрема: з Фонду регіонального розвитку – 174,824 тис.грн, співфінансування з районного бюджету -  43,706 тис. грн.. Загальний кошторис проекту становить – 218,530 тис. грн..

В Надрічнянській загальноосвітній школі I-II ступеня по лінії Фонду регіонального розвитку в цьому році реалізовується три проекти. На даний час розпочато роботи з реконструкції даху. Надалі в школі встановлять сучасну систему опалення та проведуть реконструкцію паливної з встановленням котла на альтернативний вид палива потужністю 0,06 Гкал/год. Для цього з Фонду регіонального розвитку виділено 661,386тис.грн., співфінансування з районного бюджету – 165,36 тис.грн. Загальний кошторис – 826,732 тис.грн.

Керівники ознайомилися зі  станом та якістю проведення ремонтних робіт та висловили низку рекомендацій та зауважень щодо їхнього виконання.

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
61
2938
5963
2702979
68139
37911
3419845
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!