Ігорю загрожує ампутація ніжки: 2 етап збору коштів

Навесні 2015-го півтори тисячі благодійників УББ допомагали рятувати ніжку шестирічного Ігоря Статкевича від ампутації. Важка патологія судин вразила його праву кінцівку, що спричиняє руйнування всього організму дитини.

Всупереч прогнозам вітчизняних лікарів, які пророкували ампутацію, ряд попередніх операцій в Німеччині дозволили зберегти дитини ногу, уповільнити прогресування хвороби.

Ваша допомога дала можливість хлопчикові ходити і навчатись – першого вересня він пішов у перший клас. Зараз йому потрібна ще одна операція, щоб зупинити хворобу.

Третього червня минулого року Ігорчику зробили дві дуже складні операції в Німеччині. Шість годин тривала операція на судинах. 11 червня ортопеди замінили титанові пластини в ніжці. Чимало довелося перетерпіти Ігорю, та він мужньо переносить біль, уколи, реабілітацію.

Але важку хворобу – синдром Кліппеля-Треноне-Вебера потрібно лікувати тривалий час і провести кілька операцій, щоб хвороба припинила руйнувати організм дитини.

З патологією судин хлопчик народився, і батьки довго оббивали пороги інститутів та лікарень, поки в інституті Шалімова не поставили діагноз "артеріовенозна мальформація правої нижньої кінцівки". Було рекомендовано бандажування, а лікування не призначалося. Мамі поспівчували, Ігорю дали інвалідність – і на тому все. Через хворобу різниця довжини ніг у дитини вже становила 3,5 см, товщина – 6 см, а довжини стоп – 1,5 см. Порушились функції м'язів, кісток, серця. Все це супроводжується страшними набряками, посинінням ніжки і статевих органів, болями. Часом через шкіру сочиться лімфа. Без спеціального лікування та операції ніжку можуть ампутувати.

2010 року завдяки фонду "Ein Herz für Kinder" і добрим людям дитину вдалося відправити на лікування в Німеччину. З тієї пори Ігор переніс шість операцій на судинах і кістках в спеціалізованій клініці Регенсбурга. Частину судин видалили, частину "перев’язали", у ніжку вставили титанові пластини, щоб припинити її неконтрольований ріст. Лікар попередив про необхідність ще як мінімум двох операцій, але при цьому сказав, що в дитини є всі шанси на одужання за умови вчасного їх проведення.

Зараз дитині потрібна чергова операція на судинах в клініці Регенсбурга. Її заплановано на літо. Вартість становить 13 600 євро. На УББ ми плануємо зібрати частину необхідної суми – 250 000 грн.

ПІБ: Статкевич Ігор Юрійович, 21.11.2008

Місто: Тернопільська область, Бережани

Діагноз: синдром Кліппеля-Треноне-Вебера, артеріовенозна мальформація правої нижньої кінцівки

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
46
3535
18925
2684041
59623
37911
3411329
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!