Про проект

Інтернет - ресурс «Інформаційний портал Бережанської громади «БЕРЕЖАНИ І БЕРЕЖАНЩИНА» створено у 2015 році з метою своєчасного та ефективного інформування жителів Бережанського краю про останні новини, висвітлення інформації, яка була б цікавою та корисною для людей різного віку. Ми намагатимемося подавати вичерпну інформацію про наш край, місця та події, які можуть бути корисними і пізнавальними.

Даний інформаційний ресурс не залежить від жодної політичної, комерційної чи державної структури.

Головною метою сайту «Бережани і Бережанщина» є інформаційне сприяння побудові в Україні громадянського суспільства.

Загальна інформація

«БЕРЕЖАНИ І БЕРЕЖАНЩИНА»  – інформаційно-аналітичний ресурс, майданчик для дискусії про Бережанщину, Тернопільщину, Україну, Світ.
Ми оперативно інформуємо про події та подаємо думки експертів, закликаючи Вас до дискусії. Нам важлива Ваша думка.

Наші контакти

Інд. 47501 Тернопільська обл. м. Бережани,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
З питань співпраці, реклами, виготовлення фото- та відеопродукції звертайтеся: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Форма звор. Зв’язку

 

Рекламодавцям

Аудиторія сайту «БЕРЕЖАНИ І БЕРЕЖАНЩИНА»  - це активні розумні люди, які завжди хочуть бути у центрі подій, дізнаватись першими про події не тільки  на Бережанщині, але зі всіх областей Західного регіону.

Наявність цікавих новин, фото та відео-репортажів з «перших рук» привертають увагу великої кількості читачів і генерують постійну багатотисячну аудиторію сайту.

Ми намагаємося забезпечити  високий інтерес та лояльність  відвідувачів до сайту. Наші читачі -  це люди прогресивні, розумні та сучасні.

1. Загальні правила та визначення

1.1. Якщо ви вирішили користуватися вищезгаданим сайтом, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (надалі - Правила).

1.2. Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов надання послуг у будь-який час і такі зміни набирають чинності негайно після публікації. Ваше зобов’язання розглянути ці Правила перед кожним використанням сайту і продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь на будь-які зміни.

2. Контент сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті захищені авторським правом.  Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України про  авторські права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.3, 2.4 цих Умов надання послуг), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту в цілому або в частині.

2.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому

2.4 Вам  дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела. Для ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті «БЕРЕЖАНИ І БЕРЕЖАНЩИНА», за умови посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право та суміжні права".

3. Контент для користувачів: коментарі, огляди тощо.

3.1. Не дозволяється завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного, повторюваного (спам) чи іншого незаконного матеріалу.

3.2. Матеріали сайту мають бути використані тільки в некомерційній формі.

3.3. Дописувачі сайту (Колонка автора, інтерв’ю, коментарі тощо) несуть повну відповідальність за зміст своїх публікацій. Редакція сайту «БЕРЕЖАНИ І БЕРЕЖАНЩИНА»  не несе відповідальності за зміст повідомлень та статтей. Редакція сайту залишає за собою право видаляти, переміщати або редагувати Публікації, які   вважає образливими, наклепницькими, непристойними, порушенням авторських прав і товарних знаків, або неприйнятними.

4. Зворотній зв'язок з користувачами

4.1 Спілкування із користувачам, авторами статтей з тих чи інших питань редакція сайту веде виключно по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також може проводити опитування з метою  покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи сайту і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальненої форми без розкриття вашої особистості. 

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
634
3535
19513
2684041
60211
37911
3411917
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!