Правила

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Реєструючись на порталі Berezhany.in.ua та/або користуючись будь-якими послугами Berezhany.in.ua (в тому числі надаючи або отримуючи інформацію за допомогою Berezhany.in.ua), Користувач підтверджує, що він повністю погоджується з цими Правилами, бере на себе зобов'язання виконувати їх і несе персональну відповідальність за їх порушення.

1.2. Користувачу заборонено використовувати Berezhany.in.ua, переслідуючи будь-які незаконні та неправомірні цілі.

1.3. Користувач особисто несе повну відповідальність за розміщення на порталі Berezhany.in.ua матеріалів, а також за їх подальше розповсюдження.

1.4. При додаванні інформації про фізичну або юридичну особу, подію, факт і т.п. Користувач повинен надати дійсну достовірну інформацію маючи право на збір та розповсюдження зазначених відомостей.

1.5. Заборонено дублювання інформації для розміщення у різних частинах порталу, в тому числі під виглядом різних користувачів.

1.6. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані, у тому числі при підміні букв символами.

1.7. Berezhany.in.ua є україномовним ресурсом, а відтак рекомендується вносити інформацію саме українською мовою.

1.7.1. Допускається внесення інформації іноземними мовами, а саме англійською, німецькою, польською, російською, лише при умові першочергового заповнення відомостей українською мовою та максимальної відповідності перекладу україномовному варіантові тексту.

1.7.2. Допускається використання символів латиниці в назві та описі матеріалів.

1.7.3. Забороняється використання не за прямим призначенням знаків пунктуації та інших спеціальних символів (наприклад заборонено: ***____***, !!!____!!! і т.п.).

1.7.4. Категорично забороняється при внесенні на портал інформації використовувати будь-які скрипти та/або програмний код.

1.7.5. Рекомендується при внесенні інформації дотримуватись правил літературної української мови.

1.8. Наполегливо рекомендується перед розміщенням та/або використанням інформації через портал Berezhany.in.ua ознайомитись із Законами України «Про рекламу», «Про захист суспільної моралі».

1.9. Berezhany.in.ua залишає за собою право вжити заходів до припинення розміщення інформації, якщо додана інформація порушує вимоги чинного законодавства України, загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливою для інших користувачів порталу.

1.10. Після додавання Користувачем матеріалів Berezhany.in.ua залишає за собою право коригувати (проводити правки, що суттєво не змінюють змісту інформації), якщо це необхідно для правильного та правомірного відображення її на порталі.

1.11. У своїх діях Berezhany.in.ua керується здоровим глуздом, чинним законодавством України та внутрішніми переконанням.

2. ОГОЛОШЕННЯ ТА БАНЕРИ

2.1. Усі матеріали розміщені в Оголошеннях і Банерах носять виключно рекламно-інформаційний характер.

2.2. Інформація Оголошень і Банерів не є пропозицію укласти певну угоду, а є лише закликом до здійснення відповідних пропозицій та укладення зазначених угод.

2.3. Налаштування розміщення матеріалів в Оголошеннях може відбуватись на платній та безоплатній основі (самостійно Користувачем), а в Банерах – виключно на платній основі.

2.3.1. Перелік і обсяг послуг, орієнтовні ціни та вимоги до матеріалів зазначені у відповідних розділах сайту Berezhany.in.ua.

2.3.2. Платні послуги полягають у сприянні Користувачу в налаштування більш зручного відображення його інформації в розділі Оголошення чи Банерах і не передбачають самостійне поширення інформації Порталом .

2.3.3. В будь-якому випадку розміщення відомостей на сайті вважається, що Користувач самостійно здійснив розповсюдження інформації.

2.4. Подання інформації для розміщення в Оголошеннях чи Банерах може бути реалізовано виключно самостійно Користувачем на відповідній сторінці порталу Berezhany.in.ua  шляхом внесення відповідних відомостей у поля запропонованої на сторінці форми.

3. СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА ТА ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

3.1. Соціальну рекламу на порталі можуть розміщувати як приватні особи, так і громадські організації, органи державної влади та місцевого самоврядування.

3.2. Інформація розділу «Довідкова інформація» порталу Berezhany.in.ua отримана з відкритих джерел (зокрема мережі Інтернет) і пропонується для ознайомлення на безоплатній основі та не носить рекламного характеру.

3.3. Berezhany.in.ua не гарантує правильність відомостей розміщених у розділі «Довідкова інформація» порталу, проте наводить джерело отримання відповідної інформації.

4. БЛОГИ

4.1. Berezhany.in.ua надає лише технічну можливість розміщення інформації в розділі Блоги.

4.2. Користувач (блогер) самостійно додає/змінює/видаляє інформацію на Порталі і несе за це персональну  й повну відповідальність.

5. ГАРАНТІЇ ТА АВТОРСЬКЕ ПРАВО

5.1. Користувач гарантує, що реклама та інша інформація, яка буде розміщена на порталі Berezhany.in.ua, є достовірною, не є викривленою, неетичною або наклепницькою або іншим чином не є незаконною інформацією, а також не порушує права 3-х осіб, що охороняються законом і підтверджує:

5.2. наявність належних прав та ліцензій на використання у Рекламних матеріалах імен та зображень, товарних знаків, знаків обслуговування, матеріалів, захищених авторським правом, що охороняється міжнародними та національними правовими нормами, а також дійсність та достовірність свідоцтв, ліцензій та сертифікатів, інформація про які міститься в Рекламних матеріалах;

5.3. відповідність розміщеної ним на порталі Berezhany.in.ua Реклами вимогам Закону України «Про рекламу» та не суперечність реклами Закону України «Про захист суспільної моралі».

5.4. Berezhany.in.ua не несе відповідальності за зміст реклами, у тому числі за достовірність реклами, неправомірне та/або несумлінне використання в рекламі об'єктів інтелектуальної власності, імені або авторських прав, що належать Користувачеві та/або третім особам .

5.5. Використання сайту Berezhany.in.ua Користувачами можливе тільки у межах Правил та положень чинного законодавства України про авторське і суміжні права.

6. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

6.1. Дані Правила є обов’язковими для Користувача з першого відвідування ним порталу Berezhany.in.ua.

6.2. Berezhany.in.ua має право змінювати ці Правила та інші діючі на порталі нормативи, які включають вимоги до змісту та вимоги до публікації матеріалів, без попереднього повідомлення Користувача.

6.3. Вступ в силу таких змін відбувається з моменту публікації зміненого тексту Правил та інших нормативів на сторінках порталу Berezhany.in.ua.

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
519
3535
19398
2684041
60096
37911
3411802
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!