- 1 мільйон відвідувачів завітало на сайт "Бережани і Бережанщина"

81e7a3146adcУ нас сьогодні свято. Ви одразу ж запитаєте, яке? На інформаційний сайт «Бережани і Бережанщина» вже завітало 1000000 відвідувачів!

«Бережани і Бережанщина» − це як-не-як історія. Від початку його заснування (а це вже півтора року!) ми опублікували близько трьох тисяч статей.

Зараз сайт містить 20 інформаційних рубрик, які висвітлюють різні аспекти життя міста та нашого краю, проблеми освіти, історії, культури, молоді та спорту, результати власних розслідувань.

Наш сайт постійно вдосконалюється та оновлюється. Ми розширюємо його можливості для того, щоб максимально задовольнити Ваші вимоги. Ми намагаємося не бути осторонь важливих подій, які відбуваються в нашому краю чи державі, а брати активну участь у суспільному житті. Знаємо, що позиція, яку займає редакція з окремих питань, не завжди подобається усім, проте вона була, є і надалі залишиться незмінною!

Упродовж нашої діяльності було висловлено різні думки та по-різному прокоментовано наші статті. Були схвальні відгуки, та інколи траплялися і злющі тролі. Позитивну чи негативну критику ми завжди сприймаємо з розумінням і стараємося дослуховуватися до думки читачів.

Що буде далі? Все нові і нові статті. Звісно, що не все буде легко, деколи будуть проблеми, але вони для того і є, щоб їх вирішувати. Варто згадати, наприклад, про неодноразове блокування сайту як зі сторони Російської Федерації, так і місцевих хакерів. Незважаючи на всі перешкоди, МИ ВИСТОЯЛИ!

відвідуютькуку

Протягом півтора року ми вдосконалили сайт, створивши нові рубрики і модернізувавши існуючі. Ми вдячні нашій аудиторії за інтерес до нашого Інтернет-ресурсу, адже щоденно його відвідує близько 7-10 тис. осіб! Нас читають на усіх континентах нашої планети. Ваша активність, шановні друзі, свідчить про схвалення громадою нашої діяльності, переконує нас у тому, що ми Вам потрібні. Хочемо подякувати колегам, які працюють на інших сайтах за те, що розміщують наші матеріали на своїх сторінках. Ми завжди раді та щиро ділимося інформацією!

Віримо, що сайт «Бережани і Бережанщина» й надалі залишатиметься для всіх мешканців нашого краю цікавим, необхідним, корисним джерелом інформації. Ми готові до співпраці та діалогу!

Редакція сайту

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
403
3797
23259
2770829
71259
84672
3507637
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!