- Global Money Week у школах міста Бережани

hqdefaultцуУ березні 2018 року Україна вкотре приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, у рамках якої в різних країнах світу відбулися заходи для дітей та молоді з метою підвищення рівня фінансової грамотності. Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для впевненого і відповідального фінансового майбутнього.


До акції долучилися вчителі та заступники директорів закладів загальної середньої освіти міста Бережани. З учнями проведено бесіди про значення грошей, пояснено важливість заощаджень та розумної фінансової поведінки для стабільного майбутнього. Школярі дізналися, з чого складається бюджет, вчилися планувати подію, обговорювали можливі варіанти заощаджень. В ході проведення Всесвітнього тижня грошей особливу увагу приділено національній валюті – українській гривні, оскільки 1 березня 2018 року виповнилося 100 років від дня ухвалення закону Української Народної Республіки про гривню - грошову одиницю УНР. Учні дізналися про історію національної валюти, розширили знання про історичні постаті та пам’ятки архітектури, зображені на грошових знаках.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
233
3797
23089
2770829
71089
84672
3507467
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!