- «Учасникам АТО та їх сім’ям потрібно допомагати»

Серед громадських організацій, які сьогодні демонструють активний розвиток і плідну діяльність – ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України». Про це – у розмові з керівником Бережанської громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», учасником Революції Гідності, заступником командира батальйону «Тернопіль» Олегом Іванійчуком.

Якими є мета і напрямки діяльності ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України»?

– Основною метою діяльності нашої організації є об’єднання свідомих та активних громадян для  здійснення й захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів українських воїнів, наших героїв. Добровільна, соціально  спрямована  діяльність проводиться шляхом надання волонтерської допомоги з метою подолання терористичної загрози, збереження територіальної цілісності України, надання необхідної допомоги українським бійцям, інвалідам, ветеранам АТО, їх сім’ям, цивільному населенню, які постраждали від терористичних та бойових  дій.

Головні напрямки роботи – надання допомоги бійцям, їх сім’ям та іншим  громадянам,   які   постраждали  внаслідок терористичних та бойових дій,   у результаті  військових чи соціальних  конфліктів,  нещасних  випадків.  Нині потрібні також допомога жертвам злочинів, біженцям, сприяння в організації їх обстеження та лікування, в наданні медико-психологічної підтримки, розшук безвісті зниклих осіб, встановлення місць захоронень людей, котрі загинули внаслідок терористичних чи бойових дій, волонтерська підтримка малозабезпечених,  безпритульних, осіб, які потребують соціальної реабілітації. Маємо пропагувати волонтерську діяльність серед громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, інших інститутів громадського суспільства й  інвесторів. Учасникам АТО та їх сім’ям потрібно допомагати.

Пане Олеже, що вдалося зробити за невеликий період діяльності організації?

– Разом із моїми однодумцями, заступником голови, керівником громадської організації «Бережанська Самооборона» Олегом Захарковим,  волонтерами Центру підтримки бійців у зоні  АТО Галиною Сапеляк, Любомиром Кузяком, іншими небайдужими людьми вдалося провести чимало важливих заходів – благодійні концерти, зустрічі, гаражні розпродажі, різні акції.

За сприяння організації Бережанським районним Центром допомоги бійцям у зоні АТО відправлено в східні регіони держави понад 100 т продуктів харчування, засобів особистої гігієни, одягу тощо.

–       Де знаходиться офіс Бережанської громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО»?

– Офіс наш на вулиці Шевченка, 14 у Бережанах. За сприяння районної влади, підприємців, силами волонтерів та учасників АТО ми проводимо ремонт у даному приміщенні. Користуючись нагодою, запрошую небайдужих бережанців допомогти нам у цьому. А також долучитися до проведення благодійних заходів на підтримку українських бійців. Двері організації відчинені для наших однодумців і всіх небайдужих людей.

Нагадую, що з метою  захисту соціально-правових, культурних, економічних, інших прав, свобод і законних інтересів учасників АТО та їх сімей, які проживають на території Бережанського району, організація проводитиме реєстрацію та облік вищезгаданих категорій осіб. Можна звертатися за телефонами: 0981793170,  0987779176.

– Дякую за розмову і бажаю успіхів у доброчинних справах!

 

Інтерв’ю вела Тетяна Будар.

 

 

Читайте більше про підтримку учасників АТО.

http://berezhany.in.ua/index.php/dopomoha-uchasnykam-ato/15-berezhanska-spilka-biitsiv-ta-volonteriv-ato-syla-ukrainy

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі

 • 16.12.16
  Під впливом вивчених мною матеріалів щодо Столітнього ювілею боїв на горі Лисоні ...

  Детальніше...

   
 • 12.12.16
  Був на могилі Дідика. 10.12.2016 рівно 45 років з дня його смерті. Вийшло його ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.16
  Як ще мало ми знаємо про героїзм наших предків під час боїв Першої Світової війни ...

  Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

ATO

Система Orphus

лисоня 3

Нас відвідують

Лічильник відвідувачів

Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
884
2938
6786
2702979
68962
37911
3420668
© 2016 Всі права захищено! Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать редакції сайту «Бережани і Бережанщина» та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт «Бережани і Бережанщина» обов'язкове!!!